افزونه فارسی خبرخوان خودکار وردپرس RSS Autopilot
کد تخفیف در جریان devme1397 %10 تا آخر پاییز97

12 فروش ۱۵۰,۰۰۰ ریال

تاریخ انتشار : 07 مهر (07) 1396

آخرین بروز رسانی :

نسخه محصول : 1.5

حجم فایل : 340 کیلوبایت

فرمت فایل : ZIP

۱۵۰,۰۰۰ ریال – خرید

ضمانت نامه ( اطلاعات بیشتر )

پشتیبانی محصول : تا 2 ماه

بازگشت وجه : ندارد

تعمیر خرابی ها : ندارد

شخصی سازی اختصاصی : ندارد

RSS-Autopilot-WordPress

خوراک ها (RSS Feed) یکی از امکاناتی است که به ما اجازه می دهند تا مطالب سایت های مختلف و مورد علاقه خود را در هر جا و توسط ابزارهای مختلف دنبال کنیم. به صورت معمول ابزارهایی مانند اپلیکیشن های موبایلی ، نرم افزارهای کامپیوتری و کدهای مخصوصی هستند که توانایی نمایش مطالب خوراک سایت های دیگر را دارند. اما تمامی این روش ها، مطالب خوراک را از سایت منبع آن ها باز می کند (لینکی که برای مطالب معرفی می شود از لینک سایت منبع است)، و در واقع کمکی است برای بهبود رتبه و بازدید سایت های دیگر!

ویژگی خاصی مدت هاست پا به عرصه وبمستری گذاشته که به ما این امکان را می دهد تا مطالب سایت های دیگر را در سایت خودمان ثبت کنیم و به کاربرانمان نمایش دهیم. در این حالت دیگر کاربران برای مشاهده مطلب نیازی به مراجعه به سایت های دیگر ندارند و سایت ما هم لینک های خروجی نخواهد داشت!

این ویژگی RSS Autopilot است که می تواند مطالب را توسط لینک های خوراک RSS سایت ها دریافت کرده و در سایت ما ثبت کند. این ویژگی برای سایت های خبری، مجله ها، بخش های مجزا از سایت با موضوع متفاوت و … مناسب می باشد که اگر کمی بتوانیم در نحوه نمایش مطالب دریافت شده، خلاقیت به خرج دهیم، می توانیم وب سایتمان را به سرعت با تعداد بیشماری از مطالب پر کنیم.

ولی خب این روش هم دردسر و مشکلات خاص خودش را دارد که یکی از آنها می تواند قرار گرفتن سایت در لیست اسپم گوگل باشد که همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم، می توانیم توسط دستکاری در متن ثبت شده در سایت، مطالب را نیمه شخصی سازی کنیم تا هم مطالب را داشته باشیم و هم به گوگل تحت این ترفند بفهمانیم مطالب ما اختصاصی است!!

افزونه وردپرس RSS Autopilot یک افزونه بسیار کاربردی جهت انجام اینکار است. این افزونه به شما این اجازه را می دهد تا تعداد بی شماری خوراک RSS ایجاد کنید و مطالب سایت های گوناگون را در سایت خود ثبت کنید. توسط این افزونه نیازی به بروز رسانی و بررسی خوراک ها جهت وجود داشتن مطالب جدید نخواهید داشت و به راحتی با زمان بندی می توانید به صورت خودکار خوراک ها در بازه های زمانی خاص بررسی کرده و مطالب جدید را در سایت خود ثبت کنید. با این افزونه شما خواهید توانست در کمتر از یک هفته ، صدها یا هزاران مطلب در سایت خود ثبت کنید.

RSS Autopilot WordPress Plugin Feeds List

ویژگی های افزونه خبرخوان خودکار – RSS Autopilot

 1. کاملا فارسی و راستچین و سازگار با آخرین نسخه وردپرس
 2. افزودن و ساختن خوراک برای RSS ها در افزونه به تعداد بی شمار
 3. امکان دریافت متن کامل مطالب به صورت خودکار
 4. تعیین نویسنده دلخواه برای مطالب ثبت شده در هر خوراک
 5. امکان تغییر وضعیت انتشار مطلب برای مطالب جدید خوراک ها (پیش نویس ، منتشر شده، برای بازبینی ، خصوصی)
 6. امکان تعیین قرار گرفتن مطالب جدید خوراک ها در Post Type های سفارشی و دلخواه
 7. امکان تعیین بازه زمانی بررسی خودکار خوراک ها
 8. قابلیت تنظیم زمان مطالب جدید خوراک ها (تاریخ انتشار مطلب در سایت منبع یا تاریخ لحظه ثبت مطالب در سایت)
 9. امکان دریافت و آپلود تصاویر موجود در مطالب خوراک در هاست خودتان
 10. امکان حذف تمامی لینک های موجود در متن مطالب جدید خوراک ها
 11. جلوگیری از ثبت شدن دوباره مطالب (پیشگیری از مطالب تکراری)
 12. امکان تعیین تعداد مطالبی که در هر بار بررسی خوراک در سایت ثبت شوند
 13. امکان ترجمه خودکار مطالب به زبان های دیگر توسط API سرویس Yandex
 14. امکان تعیین دسته بندی مخصوص برای هر لینک خوراک
 15. امکان استخراج دسته بندی مطالب جدید سایت منبع خوراک و ساختن خودکار دسته بندی جدید در سایت
 16. امکان ساخت خودکار برچسب مطالب جدید بر اساس دسته بندی های مطلب در سایت منبع
 17. امکان افزودن تگ <!--more--> در محتوای مطالب دریافت شده از خوراک جهت صفحه بندی مطالب و شخصی سازی بیشتر
 18. دارای ویژگی Scraper جهت دریافت متن توضیحات کامل مطالب و مستثنی کردن DIV های خاص در بخش محتوا
 19. امکان تعیین محدوده کد Source که محتوای مطلب در آنجا قرار دارد
 20. امکان نمایش یا مخفی کردن لینک منبع مطلب و امکان شخصی سازی آن
 21. امکان تعیین مطالب و بخش هایی که قبل و بعد از محتوا در سایت خودمان نمایش داده می شود
 22. امکان تنظیم تصویر شاخص مطالب جدید بر اساس تصاویر موجود در خوراک ، بر اساس تصاویر موجود در محتوای توضیحات مطالب در سایت اصلی یا انتخاب تصویر شاخص ثابت برای هر خوراک به صورت دلخواه
 23. امکان فیلتر کردن مطالب جدید و نمایش یا عدم نمایش آنها بر مبنای کلمات کلیدی خاص (قابل تنظیم برای هر خوراک)
 24. امکان اجرای بررسی مجدد مطالب خوراک ها به صورت دستی
 25. امکان مدیریت خوراک ها (ویرایش اطلاعات خوراک ها، حذف کامل یک خوراک، حذف کامل مطالب خوراک های دلخواه)
 26. نمایش تعداد مطالبی که از خوراک در سایت ثبت شده
 27. نمایش تاریخ آخرین بررسی خوراک
 28. و…

 

ویژگی Scraper چیست؟

یکی از امکانات فوق العاده این افزونه، Scraper است. این ویژگی به شما این اجازه را می دهد تا در شرایطی که مطالب موجود در خوراک سایت ها، به صورت خلاصه نوشته شده یا بسیار کوتاه هستند ، متن توضیحات آنها را به صورت کامل دریافت و در سایت خود ثبت کنید.

در زیرمجموعه این ویژگی، شما می توانید توسط XPatch محدوده ای که متن مطالب در آن قسمت وجود دارد را توسط پنجره ای که افزونه به شما ارائه کرده انتخاب کنید. بدین صورت که پس از وارد کردن لینک RSS سایت مورد نظر در هنگام افزودن خوراک جدید در این افزونه، گزینه “فعالسازی Scraper صفحه” را که تیک بزنید، کلید “پیکربندی استخراج کننده متن” به شما یکی از مطالب سایت مورد نظر را به صورت پاپ آپ باز خواهد نمود. شما با Mouse کامپیوتر شخصی خود، روی محدوده ای که کل مطلب را در بر گرفته است را انتخاب می کنید و پنجره را می بندید. به این ترتیب محتوای کامل مطلب از این DIV انتخاب شده گرفته خواهد شد.

زمانی که یک محدوده را انتخاب کنید، آن قسمت سبز رنگ خواهد شد. حال در صورتی که در مکانی که محتوای مطلب نوشته شده، بلوک هایی مانند مطالب مرتبط، تبلیغات و یا هر چیز دیگری به صورت یک DIV قرار گرفته باشد و روی آن کلیک کنید، آن بخش به رنگ قرمز درخواهد آمد. محدوده هایی که قرمز باشند، در هنگام استخراج متن کامل محتوا، نادیده گرفته می شوند و لینک ها و اطلاعات دیگری که در آنها باشد در سایت شما ثبت نخواهد شد.

 

این افزونه با چه قالب هایی سازگار است؟

افزونه RSS Autopilot تقریبا با تمامی قالب ها سازگار است. شما می توانید از این افزونه در هر قالبی استفاده کنید. همچنین در این افزونه می توانید تعیین کنید که مطالب جدید در یک Post Type سفارشی مورد نظرتان ثبت شوند. بدین ترتیب شما می توانید یک Post Type (پست تایپ) سفارشی به قالبتان معرفی کرده و مطالب RSS ها را در آن ثبت کنید. سپس قالب ها و استایل سفارشی را بر روی صفحات این پست تایپ اعمال کنید تا مطالب دریافت شده از خوراک ها با مطالب اصلی سایتتان ترکیب نشوند.

 

استفاده از تصاویر شاخص در این افزونه به چه صورتی است؟

این افزونه چندین حالت به شما ارائه خواهد کرد که می توانید از تصویر شاخص استفاده کنید یا اینکه آن را برای خوراک مورد نظرتان مخفی کنید.

در هنگام افزودن لینک RSS خوراک جدید، شما می توانید تعیین کنید که مطالب جدید آن خوراک بدون تصویر شاخص باشند، یا اینکه تصویر شاخص از تصویری که در خوراک سایت مورد نظر وجود دارد گرفته شود، یا اگر ویژگی Scraper را استفاده کنید، می توانید تصویری که در محتوای مطلب در سایت منبع خوراک وجود دارد را بعنوان تصویر شاخص مطالب جدیدتان تعیین کنید، یا برای مطالب جدیدی که در آن خوراک ثبت می شوند، خودتان یک تصویر دلخواه بارگذاری کرده و از آن استفاده کنید.

 

پیش نمایش صفحه افزودن خوراک جدید

RSS Autopilot WordPress Plugin Add New Feed

۱۵۰,۰۰۰ ریال – خرید

متین خلیلی گفت :آبان 25, 1396

سلام
امکانش هست کار با قسمت scraper رو یه مقدار بیشتر توضیح بدین، یا اگر میتونید فیلم آموزشی از این افزونه تهیه کنید خیلی بهتر میشه. ممنون

مسیح دیندار گفت :آبان 26, 1396

درود
بخش Scrapper این افزونه، برای دریافت کامل متن مطالب استفاده میشه. در افزونه های خبرخوان دیگه، برای دریافت کامل مطالب، نیازمند استفاده از سایت های دریافت کننده متن کامل مطالب هستید اما با استفاده از ویژگی Scrapper شما می تونید محدوده ای که متن مطالب در اون قرار داره رو انتخاب کنید و افزونه به صورت خودکار متن هایی که داخل اون محدوده قرار داشته باشه رو دریافت می کنه.

بدین صورت که زمانی که آدرس خوراک یک سایت رو وارد کنید، با کلیک روی Scrapper یک پنجره به صورت پاپ آپ برای یکی از مطالب سایت مورد نظر باز میشه. محدوده ای که متن کامل مطالب داخلش هست رو در اون پاپ آپ انتخاب می کنید تا به رنگ سبز در بیاد. در اینصورت تمامی محتوایی که داخل محدوده سبز قرار داشته باشه رو افزونه دریافت می کنه و در سایتتون ثبت می کنه. اما در بعضی موارد که درون محدوده متن، عناصر اضافه ای وجود داشته باشه، مجددا روی اون ها کلیک می کنید تا به رنگ قرمز دربیان. این محدوده های قرمز در هنگام دریافت مطالب، در سایتتون ثبت نخواهند شد.

روش انجام این کار هم بسیار راحت هست. یعنی فقط نیاز به چند کلیک داره تا بتونید محدوده ای که باید مطالبش دریافت بشه و محدوده هایی که نباید مطالبش دریافت بشه رو انتخاب کنید.

مجددا اگر فرصتی شد حتما ویدیویی برای راه اندازی و استفاده این افزونه ارائه خواهیم کرد.

متین خلیلی گفت :آذر 6, 1396

خیلی ممنون از توضیح خوبتون.
سوال دیگه ای که داشتم…
میخواستم بدونم آیا این افزونه قابلیت این رو داره که مثلا بهش بگیم محتوای صفحه ی خاصی رو بررسی کن؟
یعنی عملا محتواهایی با موضوع دسته بندی هایی که برای سایت خودم درست کردم از بگیر!
چون همونطور که دیدم افزونه قسمتی رو داره برای نسبت دادن دسته بندی ها به محتواها. اما آیا محتواهایی که گرفته میشه دقیقا تو همون دسته جای میگیرن؟

مسیح دیندار گفت :آذر 7, 1396

درود مجدد خدمت شما.
بله قطعا هر خوراک که ایجاد می کنید، می تونید دسته بندی های مربوط به اون رو هم تعیین کنید. تمامی مطالب مربوط به اون خوراک داخل دسته بندی های تعیین شده ارسال خواهند شد.
اکثر وب سایت ها هم که برای هر دسته بندی یک FEED دارند که می تونید مناسب با دسته بندی های سایتتون، هر یک فید رو برای یک یا چند دسته بندی خاص ثبت کنید.

دیدگاه شما درباره این صفحه چیست؟