نرم افزار رایگان همیار بودجه جامع
کد تخفیف در جریان devme1397 %10 تا آخر پاییز97

52 فروش ۰ ریال

تاریخ انتشار : 19 اسفند (12) 1395

آخرین بروز رسانی : 18 مرداد (05) 1396

نسخه محصول : 1.0

حجم فایل : 10 مگابایت

فرمت فایل : ZIP , EXE

رایگان – خرید

ضمانت نامه ( اطلاعات بیشتر )

پشتیبانی محصول : تا 1 ماه

بازگشت وجه : ندارد

تعمیر خرابی ها : ندارد

شخصی سازی اختصاصی : ندارد

splash

بطور کلی بودجه یک برنامه مالی است . شامل کلیه فعالیتهای عملیاتی و مالی بوده که برای یک دوره معین ( معمولاً یک سال مالی ) در نظر گرفته می شود. بودجه جامع شامل بودجه عملیاتی و بودجه مالی است که هر یک به اجزاء کوچتری تقسیم می شوند:

بودجه جامع معمولاً با برآورد تعداد واحد های مورد انتظار برای فروش و یا سود مورد انتظار در سال شروع شده و به ترازنامه پیش بینی شده ختم می شود.در طی دوره مالی به منظور کنترل عملیات و برنامه ریزی صحیح باید نتایج عملیات را با بودجه مورد نظر مقایسه کرده و انحرافات موجود را تجزیه و تحلیل و به مدیریت تصمیم گیرنده گزارش نمود.

بودجه عملیاتی زیر بنای بودجه های مالی است و نتایج مورد انتظار از اجرای عملیات آتی واحد تجاری را تشریح می کند و در برگیرنده صورت سود و زیان بودجه ای و اجزای مختلف آن است . بودجه عملیات ی با تهیه بودجه فروش آغاز و با تهیه صورت سود و زیان بودجه ای خاتمه می یابد و شامل بودجه های زیر است :
1- بودجه فروش
2- بودجه مقدار تولید
3- بودجه هزینه های تولید:
1-3- بودجه مواد مستقیم
1-1-3- بودجه مصرف مواد مستقیم
2 -1-3- بودجه خرید مواد مستقیم
2 -3- بودجه دستمزد مستقیم
3 -3- بودجه سربار ساخت
4- بودجه موجودی های پایان دوره
5- بودجه بهای تمام شده کالای فروش رفته
6- بودجه هزینه های فروش
7- بودجه هزینه های اداری
8- صورت سود و زیان بودجه ای

با نرم افزار همیار بودجه جامع ، به راحتی می توانید این موارد را تنها با وارد کردن اطلاعات اولیه و اصلی محاسبه نمایید و در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی نمایید.

همیار بودجه جامع چیست؟

نرم افزار همیار بودجه جامع ، یک نرم افزار تخصصی شامل 3 نوع ابزار داخلی جهت تنظیم و محاسبه فرم های بودجه جامع می باشد. در همیار بودجه جامع شما می بایست اطلاعات اولیه را در اختیار داشته باشید ، سپس بر مبنای اطلاعات وارد شده توسط شما ، فرم های بودجه به صورت دقیق محاسبه و خروجی آن برایتان آماده خواهد شد.

با نصب این نرم افزار در کامپیوتر شخصی خود ، سه برنامه در اختیار خواهید داشت!

1 – نرم افزار مستقل همیار بودجه جامع (که اطلاعات اولیه را خودتان باید وارد کنید)

2 – نرم افزار مستقل همیار بودجه جامع نسخه دمو (که اطلاعات اولیه در این نسخه به صورت پیش فرض با اعداد و ارقام نمونه وارد شده اند و می توانید نحوه ی کار برنامه را ارزیابی نمایید)

3 – فرم های آماده شده در Excel (که به راحتی می توانید علاوه بر انجام محاسبات ، در محیط نرم افزار Excel فرمول ها را مشاهده نمایید)

توجه:

این برنامه رایگان بوده و توسط مارکت Devme.ir طراحی شده است. لذا هر گونه خرید و فروش این نرم افزار یا برنامه های داخلی آن اکیدا ممنوع بوده و در صورت مشاهده فروش این برنامه ، با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

بند دوم:

خروجی های این نرم افزار بر اساس استانداردهای مورد نیاز طراحی نشده است (نوع فرم و عناوین) در این صورت پیشنهاد می کنیم از خروجی این نرم افزار به صورت مستقیم و نسخه چاپی برای یک موسسه تجاری استفاده نکنید.


 

روش نصب و استفاده

ابتدا فایل اصلی را توسط کلید بالا دانلود نمایید. فایل فشرده را توسط نرم افزار Winrar یا 7Zip باز کنید و دو فایل موجود در آن را در مکانی از کامپیوتر شخصی خود Extract کنید.

سپس به مکانی که فایل ها را extract کردید مراجعه نمایید و پوشه ی First Install This Fonts را باز کنید و تمامی فونت های موجود داخل آن را نصب کنید . (این کار جهت نمایش بهتر کلمات و اعداد لازم است)

در مرحله ی بعد فایل Setup.exe را اجرا نمایید و توسط آن نرم افزار را نصب کنید.

پس از اتمام نصب در دسکتاپ ویندوزتان یک آیکن جدید ایجاد خواهد شد. با اجرای آن در برنامه باز شده از بین 3 برنامه ی داخلی ، یکی را انتخاب کنید و از برنامه استفاده نمایید.

هنوز دیدگاهی ارسال نشده! نظر شما چیست؟