آموزش حذف کد فعالسازی و لایسنس در اسکریپت Shivas School Management System
کد تخفیف در جریان devme1397 %10 تا آخر پاییز97

در میان اسکریپت های سیستم مدیریت مدرسه و آموزشگاه، یک اسکریپت به نام Shivas School Management System جدیدا پا به عرصه گذاشته که علاوه بر زیبایی در ظاهر، امکانات فوق العاده نیز به شما ارائه می کند.

نسخه هایی که به صورت رایگان در اختیار ما قرار گرفته، نسخه های تحت عنوان نال شده هستند. اما به گزارش برخی از کاربران (در انجمن های پارسی و خارجی) کد لایسنس در مرحله نصب مشکل دارد و ظاهرا برای تکمیل نصب شما نیاز به یک کد فعالسازی معتبر دارید (در صورتی که اگر نال باشد در این مورد نباید مشکلی باشد). اما خب چندان خوشایند نیست که بخواهید برای یک کد فعالسازی ، هزینه ای متقبل شوید. هر چند پیشنهاد ما همواره این است که برای در امان ماندن از کدهای مخرب داخل اسکریپت و قالب ها، آنها را به صورت اورجینال خریداری نمایید، ولی اگر تمایل به استفاده از نسخه نال شده دارید، و اگر در مرحله نصب با کد فعالسازی یا همان لایسنس با مشکل مواجه شدید، با ما همراه باشید.

shivas school management system

برای رفع این مشکل، به صورت اختصاصی، مارکت دِومی فایل نصب را ویرایش نموده تا کد فعالسازی (لایسنس) غیرفعال گردد. بدین ترتیب در مرحله نصب، در فیلد مربوط به کد لایسنس هر کدی وارد کنید از شما پذیرفته خواهد شد.

فایل پیوست (از سمت چپ در بخش سایدبار) دریافت کنید، درون فایل فشرده، یک فایل به نام install.php قرار دارد. آن فایل را در مسیر زیر جایگزین فایل فعلی نمایید و اسکریپت را نصب کنید.

application\controllers

هنوز دیدگاهی ارسال نشده! نظر شما چیست؟

دیدگاه شما درباره این صفحه چیست؟