رفع مشکل نصب و درخواست Purchase Code در اسکریپت Inilabs School
کد تخفیف در جریان devme1400 %10 تا آخر بهار ۱۴۰۰

Inilabs School نام یک اسکریپت تجاری برپایه PHP می باشد. با استفاده از این سیسم قادر خواهید بود به راحتی مدارس و آموزشگاه های زیر نظر خود را مدیریت کنید همچنین با استفاده از آن می توانید سیستم مدیریت مدرسه برای همه نوع از مؤسسات آموزشی مانند مدارس و آموزشگاه ها و فنی حرفه ای راه اندازی کنید. این سیستم دارای نقش های کاربری متعددی می باشد که می توان طراحی واکنش گرا و بخش ورود سیستم زیبا ، بخش مدیریت برای مدیریت امور مدرسه ، بخش والدین برای بررسی فعالیت های فرزند توسط پدر و مادر ، بخش معلم برای مدیریت فعالیت های دانشجویی و دانشگاهی و بخش دانشجو یا دانش آموز برای همکاری با فعالیت های مدرسه از جمله امتحانات کلاس اشاره نمود.

اما این اسکریپت قدرتمند و کاربردی یک مشکل اساسی دارد که ممکن است بسیاری از علاقه مندان به نصب این اسکریپت را عصبی کرده باشد! درخواست کد خرید یا همان Purchase Code که در مراحل ابتدایی نصب این اسکریپت از شما خواسته می شود. اگر این اسکریپت را به صورت اورجینال خریداری کرده باشید که قاعدتا مشکلی از ظر کد خرید و نصب نخواهید داشت اما اگر نسخه نال شده این اسکریپت را بخواهید استفاده کنید، کمی غیرمنطقی است که بخواهید آن را تنها بخاطر کد خریدش بخرید!

اکنون ما در مارکت Devme قصد داریم این مشکل را برای شما حل کنیم، آن هم از طریق جایگزین کردن چند فایل!

کار بسیار آسان است ، فقط کافیست از بخش پیوست (سمت چپ همین صفحه در قسمت سایدبار) ، هر دو فایل پیوست را دریافت کنید و طبق آموزش زیر عمل کنید:

 

نکته: این تغییرات در نسخه 3.0 اسکریپت آزمایش شده اند.


فایل اول

محتویات این فایل فشرده که شامل 6 فایل PHP هستند و باید در مسیر زیر جایگزین فایل های فعلی کنید:

mvc\views\install

 


فایل دوم

محتویات فایل پیوست دوم، شامل یک فایل به نام install.php است که باید در مسیر زیر، جایگزین فایل فعلی شود:

mvc\controllers

 

اکنون به مراحل نصب بروید و مراحل را دنبال کنید. طبق این تغییرات شما نباید صفحه کدفعالسازی را مشاهده نمایید، اما به هر طریقی اگر صفحه ورود کدفعالسازی را مشاهده کردید، کافیست یک کد دلخواه وارد نمایید. کد شما تحت هر شرایطی پذیرفته خواهد شد.

 

در آزمایش این تغییرات مشاهده می کنید که اسکریپت را به خوبی نصب کرده ایم:

Inilabs School Script Installation

صفحه مدیریت (وارد شده به حساب کاربری) :

Inilabs School Script Admin Page

هنوز دیدگاهی ارسال نشده! نظر شما چیست؟

دیدگاه شما درباره این صفحه چیست؟