وردپرس: 3 کد برای نمایش زمان و تاریخ ارسال دیدگاه در سایت
کد تخفیف در جریان devme1397 %10 تا آخر پاییز97

یکی از بخش هایی که در طراحی قالب می توانیم در نظر داشته باشیم ، نمایش تاریخی است که دیدگاه ها در آن زمان ارسال شده اند. نمایش یک تاریخ برای هر دیدگاه ارسال شده هرچند تغییر چشمگیری ایجاد نمی کند اما کمی جلوه سایتمان را حرفه ای تر خواهد کرد!

برای نمایش تاریخ در دیدگاه ها می توانیم از 2 کد استفاده کنیم که در این مستند از مارکت Devme آنها را به شما معرفی خواهیم نمود. یک کد هم برای نمایش زمان (شامل ساعت و دقیقه) ارسال دیدگاه معرفی کرده ایم.

اما دقت داشته باشید که کدهای زیر را در فایل comments.php و داخل (پس از) حلقه ی هر دیدگاه که معمولا foreach ($comments as $comment) است استفاده کنید تا کد قادر باشد تاریخ را برای هر دیدگاه ارسال شده نمایش دهد.

توجه: شما تنها باید از یکی از کدهای مربوط به تاریخ را استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما کد دوم است اما به هر حال باید هر دو کد را آزمایش کنید که نتیجه آن چیزی خواهد بود که شما می خواهید! شما این امکان را دارید که با استفاده از کد اول هم در کنار نمایش تاریخ ، یک ساعت و زمان دقیق تر نیز ارائه کنید.

 

کد اول : نمایش زمان دقیق ارسال دیدگاه

کد زیر ، زمان دقیق ارسال دیدگاه بر حسب ساعت ، دقیقه و ثانیه نمایش میدهد که البته می توانید با حذف :s از این کد ، ثانیه را حذف کرده و فقط ساعت و دقیقه را نمایش دهید.

<?php comment_time('H:i:s'); ?>

 

کد دوم : نمایش تاریخ با قابلیت شخصی سازی

<?php 
  $d = "l, F, Y";
  $comment_date = get_comment_date( $d, $comment_ID );
  echo $comment_date;
?>

نکته: در خط 2 کد بالا ، شما می توانید فرمت نمایش تاریخ را شخصی سازی کنید.

 

کد سوم : نمایش تاریخ بدون قابلیت شخصی سازی

کد سوم ، امکان شخصی سازی ندارد اما تاریخی که ارائه می کند، در صورتی که افزونه فارسی ساز مانند افزونه جلالی یا پارسی دیت داشته باشید، تاریخ شمسی خواهد بود.

<?php printf(__('%1s'), get_comment_date()) ?>

هنوز دیدگاهی ارسال نشده! نظر شما چیست؟

دیدگاه شما درباره این صفحه چیست؟