وردپرس: تغییر مدت زمان خروج خودکار از حساب کاربری (انقضای کوکی)
کد تخفیف در جریان devme1397 %10 تا آخر پاییز97

در وردپرس، کوکی ها برای کاربران وارد شده در مرورگر در مدت زمان طولانی نگهداری می شود و کاربران وارد شده با مراجعه به سایت شما در صورتی که قبلا وارد شده باشند، می توانند به صورت خودکار وارد حساب کاربری شوند. برای مثال کاربری 2 هفته گذشته در سایت شما وارد حساب کاربری خود شده است و هم اکنون با مراجعه به سایت شما می بیند که وارد حساب خود شده است.

در برخی از سایت ها، کاربر تا زمانی که کوکی های مرورگر پاک نشود، همچنان در حساب کاربری خود باقی خواهد ماند اما بهتر این است که کوکی ها را در یک زمان خاص منقضی نماییم تا کاربران مجبور به ورود دوباره در سایت باشند. این مورد هم به امنیت سایت شما کمک خواهد کرد و هم به امنیت حساب کاربران.

در این مستند از مارکت دِومی کدی به شما معرفی خواهیم کرد که با قرار دادن آن در فایل functions.php قالبتان، می توانید مدت زمانی را مشخص کنید تا در صورتی که کاربری برای مدت زمان معینی وارد سایت شما نشد، مجبور به ورود دوباره گردد.

function devme_auto_logout( $expirein ) {
   return 86400; // یک روز به ثانیه
}
add_filter( 'auth_cookie_expiration', 'devme_auto_logout' );

نکته ضروری:

در خط 2 کد بالا، مدت زمان انقضای کوکی ها را باید به ثانیه وارد کنید.

 


برخی از اعداد محبوب برای استفاده

در اینجا ما برخی از زمان های محبوب برای استفاده شما آماده کرده ایم . اما اگر حساب کردن آن برایتان سخت است، عبارت unit converter را در گوگل جستجو کنید. توسط امکانی که خود گوگل به شما ارائه خواهد کرد، هر زمانی که می خواهید را به ثانیه تبدیل کنید.

  • هر 1 ساعت 3600 ثانیه است
  • هر 1 روز 86400 ثانیه است
  • هر 1 هفته 604800 ثانیه است

هنوز دیدگاهی ارسال نشده! نظر شما چیست؟

دیدگاه شما درباره این صفحه چیست؟