وردپرس: نمایش لیست مطالب امروز
کد تخفیف در جریان devme1397 %10 تا آخر پاییز97

ساختار قالب های وردپرس به گونه ای است که در صفحه اصلی، تمامی مطالب منتشر شده نمایش داده می شود. یکی از کارهایی که می توانیم برای پیشرفته تر کردن سایتمان انجام دهیم، در نظر گرفتن مکانی از قالب برای نمایش مطالب روزانه است. مانند سایت های خبری که بعضا بخشی تحت عنوان “اخبار امروز” دارند، می توانیم مکانی از سایت را به نمایش مطالب همان روز به کاربران اختصاص دهیم.

برای انجام این کار، می توانیم در صفحه اول از این کد استفاده کنیم. اما پیشنهاد ما ساختن یک قالب برگه جداگانه و نمایش مطالب امروز در آن برگه است.

جهت نمایش مطالب امروز، ابتدا باید یک حلقه عمومی مطالب ایجاد کنیم و سپس در دستورات آن، زمان نمایش مطالب را به تاریخ همان روز محدود کنیم. بدین صورت :

<?php
$day = date('j');
query_posts('day='.$day);
if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post();
?>

<h3><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="view: <?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h3>
<div class="storycontent"><?php the_content(); ?></div>

<?php endwhile; ?>
<?php endif; ?>

شخصی سازی:

  • در خط 7 و 8 کدهایی را باید وارد کنید که مطالب توسط آنها نمایش داده شود. شما می توانید از کدهای دیگری مانند تاریخ مطلب، خلاصه مطلب و یا تصویر شاخص نیز استفاده کنید.

 

توجه: خروجی این کد در حالت عادی بسیار ساده خواهد بود. شما می توانید با تعریف Class های اضافه برای هر بخش و استفاده از کدهای CSS به این لیست جلوه بهتری بدهید.

هنوز دیدگاهی ارسال نشده! نظر شما چیست؟

دیدگاه شما درباره این صفحه چیست؟