وردپرس: آموزش نحوه غیرفعال کردن بروز رسانی های خودکار
کد تخفیف در جریان devme1397 %10 تا آخر پاییز97

در وردپرس، امکان بروزرسانی خودکار هسته وردپرس، افزونه ها و پوسته ها (قالب) وجود دارد. با این امکان، آپدیت های مهم و ضروری ، که بیشتر شامل موارد امنیتی هستند، بدون اینکه نیاز به فعالیت از سمت شما باشد، بطور خودکار انجام می شوند.

اما گاهی اوقات این بروز رسانی ها مطابق میل ما انجام نمی شود، یا اینکه در آن افزونه یا قالب تغییراتی اعمال کرده ایم که پیش از هر بروز رسانی باید اقداماتی برای جلوگیری از ازدست رفتن آن تغییرات انجام دهیم. بنابراین می توانیم قابلیت بروز رسانی های خودکار را غیرفعال کنیم.

 


غیرفعال کردن بروزرسانی های کل وردپرس

این کد، تمامی بروزرسانی های خودکار شامل هسته وردپرس، افزونه ها و قالب ها را غیرفعال خواهد کرد. این کد را فقط باید در فایل wp-config.php وردپرس استفاده کنید.

define( 'WP_AUTO_UPDATE_CORE', false );

 


غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار افزونه ها

اگر صرفا قصد دارید بروزرسانی های خودکار مربوط به افزونه ها را غیرفعال کنید، کد زیر را در فایل functions.php قالبتان قرار دهید:

add_filter( 'auto_update_plugin', '__return_false' );

 


غیرفعال کردن بروزرسانی های خودکار قالب ها

و اگر فقط قصد دارید بروزرسانی های قالب ها را غیرفعال کنید، کد زیر را در فایل functions.php قرار دهید:

add_filter( 'auto_update_theme', '__return_false' );

 


اکنون توانستید بروز رسانی های خودکار وردپرستان را مدیریت کنید. دقت داشته باشید تنها در صورتی که واقعا نیاز به غیرفعال کردن این امکان دارید، از کدهای بالا استفاده کنید. بروز رسانی های خودکار، معمولا ضروری ترین نوع بروز رسانی ها در وردپرس هست. باگ هایی که در این بروز رسانی ها رفع می شوند، باعث افزایش امنیت سایت شما خواهند شد. اما در هر صورت می توانید این بروز رسانی ها را در صورتی که غیرفعال کرده اید، بطور دستی انجام دهید.

هنوز دیدگاهی ارسال نشده! نظر شما چیست؟

دیدگاه شما درباره این صفحه چیست؟