ایجاد انجمن گفت و گو در وردپرس با افزونه bbPress
کد تخفیف در جریان devme1397 %10 تا آخر پاییز97

تعداد سایت هایی که به یک مکان کامل برای گفت و گوی کاربرانشان نیاز دارند روبه افزایش است! اکثر وب سایت ها تمایل دارند ، کاربرانشان بجای بحث و گفت و گو در مکان محدود “دیدگاه ها” ، در یک مکان بزرگ تر به نام Forum (انجمن گفتگو) به بحث با یکدیگر بپردازند.

اسکریپت های متعدد برای Forum هم تاکنون منتشر شده که امکانات متفاوتی در اختیار ما قرار می دهند. اما لازمه ی استفاده از چنین اسکریپت هایی ، نصب و مصرف حجم هاست و پهنای باند است! اما گاهی اوقات ما فقط به یک مکان ساده و به دور از امکانات فوق العاده نیازمندیم، بنابراین به صرفه نیست که یک اسکریپت مجزا برای اینکار نصب کنیم.

در وردپرس ، ما می توانیم بدون هیچ اسکریپت اضافه ای یک انجمن و تالار گفتمان داشته باشیم. افزونه bbPress به ما این اجازه را میدهد تا در داخل وردپرس و سایتمان ، یک انجمن ایجاد کنیم، تاپیک ها را در وردپرس مدیریت کنیم و به کاربران اجازه دهیم با همان حساب کاربری که در سایتمان قبلا عضو شده اند، وارد انجمن شوند.

افزونه bbPress از نظر سرعت عالی بوده و برای انجمن های کوچک برای داخل سایت بسیار مناسب است.

روش نصب

  1. ابتدا افزونه را از پیشخوان > افزونه ها > افزودن ، نصب و فعال کنید
  2. پس از فعالسازی ، شما در پیشخوان چندین گزینه جدید مشاهده خواهید کرد که برای شروع کار ، ابتدا باید تنظیمات آن را انجام دهید. برای دسترسی به بخش تنظیمات bbPress از مسیر “پیشخوان > تنظیمات > انجمن ها” وارد تنظیمات تالار گفتگوی خود شوید و گزینه ها را مطابق میل خود انجام دهید.
  3. سپس در سمت راست ، با ورود به “انجمن ها” یا “تاپیک ها” می توانید بخش های انجمن و تاپیک های ارسال شده را مدیریت نمایید. هر چند امکانات مدیریتی انجمن توسط این افزونه فراوان می باشد . بهتر است تمامی بخش های جدید اضافه شده توسط این افزونه را بررسی نمایید.

xavi گفت :آذر 15, 1396

سلام….ممنون از پست خوب اتون
http://fiammco.ir/ups

مسیح دیندار گفت :آذر 16, 1396

درود بر شما
خواهش می کنم

دیدگاه شما درباره این صفحه چیست؟