وردپرس: کد نمایش لیست همه نویسندگان سایت
کد تخفیف در جریان devme1400 %10 تا آخر بهار ۱۴۰۰

در وردپرس این امکان وجود دارد که به تعداد نامحدودی نویسنده در یک سایت به طور همزمان فعالیت کنند. همانند بسیاری از وبلاگ ها که می توانند به صورت اشتراکی از یک وبلاگ استفاده نمایند، وردپرس این کار را بسیار آسان تر انجام می دهد. اما در وبلاگ های ایرانی حتما با بخش “نویسندگان” برخورد داشته اید که یک لیست از نویسندگان را نمایش می دهد. در وردپرس نیز چنین بخشی را می توانیم ایجاد کنیم.

در این مستند از مارکت دِومی قصد داریم 2 حالت از این کد را به شما معرفی کنیم که بتوانید هم در بخش سایدبار قالبتان و هم به صورت یک برگه جداگانه از آن استفاده کنید. این کدها تنها در یک بخش متفاوت هستند و آنهم کدی است که تعداد نویسندگان را محدود می کنیم.

 

نمایش تعداد محدودی از نویسندگان در سایدبار

کد زیر می تواند تعداد مشخصی از نویسندگان سایتتان را نمایش دهد. این کد را در فایل سایدبار قالب یا هر مکان دیگری از قالب که می خواهید قرار دهید.

<?php wp_list_authors('exclude_admin=0&optioncount=1&show_fullname=1&hide_empty=1&number=5'); ?>

تنظیمات:

  • بجای عدد 5 که بعنوان مقدار number در کد بالا قرار داده شده، تعداد نویسندگانی که می خواهید نمایش داده شود را وارد نمایید.

نمایش لیست تمامی نویسندگان

حالت دیگر، نمایش تمامی نویسندگان است. بهترین مکان برای استفاده از این کد، ساختن یک قالب برگه و قرار دادن کد زیر در آن فایل می باشد. بدین ترتیب می توانید یک برگه سفارشی ایجاد کنید که در آن تمامی نویسندگان نمایش داده خواهند شد.

<?php wp_list_authors('exclude_admin=0&optioncount=1&show_fullname=1&hide_empty=1'); ?>

همانطور که می بینید، تفاوت بین این دو کد تنها در همان number است که با تعریف number می توانیم تعداد را محدود کنیم و در صورت عدم استفاده از آن، خروجی ما یک لیست نامحدود از تمامی نویسندگان خواهد بود.

هنوز دیدگاهی ارسال نشده! نظر شما چیست؟

دیدگاه شما درباره این صفحه چیست؟