وردپرس: تغییر تعداد مطالب در صفحه نتایج جستجو
کد تخفیف در جریان devme1400 %10 تا آخر بهار ۱۴۰۰

در حالت عادی ، زمانی که از جستجوی سایتتان استفاده کنید ، اگر تعداد مطالب زیاد باشند ، تعداد نتایج در هر صفحه بر اساس تعداد مطالب تنظیم شده در “پیشخوان > تنظیمات > خواندن” تعیین خواهند شد.

یعنی اگر شما در تنظیمات خواندن وردپرستان تنظیم کرده باشید که در هر صفحه تنها 10 مطلب نمایش داده شود ، این تعداد برای صفحه بندی بایگانی ها ، دسته بندی ها ، برچسب ها و نتایج جستجو استفاده خواهد شد. اما گاهی اوقات در قالب جدیدمان ، طراحی مجزایی برای صفحه نتایج جستجو در نظر گرفته ایم که قابلیت نمایش مطالب بیشتری در هر صفحه را دارد و می خواهیم این تعداد نتایج در هر صفحه را افزایش یا حتی کاهش دهیم اما قصد نداریم تعداد مطالب در هر صفحه دیگر بخش ها تغییر کند!

پس به راحتی می توانیم این تعداد را به صورت جداگانه مشخص کنیم. برای اینکار کافیست کد زیر را در فایل functions.php قالبمان قرار دهیم و تعداد مطالب در هر صفحه را مشخص کنیم :

function devme_search_results_per_page( $query ) {
  global $wp_the_query;
  if ( ( ! is_admin() ) && ( $query === $wp_the_query ) && ( $query->is_search() ) ) {
  $query->set( 'devme_search_results_per_page', 30 );
  }
  return $query;
}
add_action( 'pre_get_posts',  'devme_search_results_per_page'  );

تنظیمات:

  • در خط 4 کد بالا ، بجای عدد 30 باید تعداد مطالب مورد نظرتان در صفحه نتایج جستجو را وارد کنید. ما در این کد تعیین کرده ایم که در هر صفحه ، 30 مطلب نمایش داده شود که شما باید این رقم را مطابق میل خود تغییر دهید.

هنوز دیدگاهی ارسال نشده! نظر شما چیست؟

دیدگاه شما درباره این صفحه چیست؟