قالب وبلاگ برچسب : قالب وبلاگ شخصی
کد تخفیف در جریان devme1397 %10 تا آخر پاییز97

قالب وبلاگ دفترچه یادداشت 2

قالب وبلاگ دفترچه یادداشت 2، طرح دیگری از قالب دفترچه است که می تواند برای موضوعاتی مانند شخصی، دل نوشته ها، خاطرات، شعر و شاعری و … مورد استفاده قرار گیرد.   این قالب هم اکنون برای سرویس دهنده های بلاگفا، بلاگ اسکای، میهن بلاگ و پرشین بلاگ قابل دریافت و استفاده است.

اطلاعات بیشتر

قالب وبلاگ فرشته و ستاره ها

قالب وبلاگ فرشته و ستاره ها، مناسب برای وبلاگ های شخصی، عمومی، دل نوشته ها و شعر و … است که علاوه بر زیبایی بسیار، رنگ بندی و طرح مناسبی نیز دارد.   این قالب برای بلاگفا، میهن بلاگ و پرشین بلاگ در دسترس است.

اطلاعات بیشتر

قالب وبلاگ سبز رنگ

قالب وبلاگ نویس سبز رنگ ، یک قالب زیبا برای موضوعات شخصی، عمومی و … است که می تواند تجربه متفاوتی از وبلاگ نویسی به شما و بازدیدکنندگان شما ارائه دهد.   این قالب هم اکنون برای بلاگفا، میهن بلاگ و پرشین بلاگ قابل دریافت و استفاده است.

اطلاعات بیشتر

قالب وبلاگ سفید درخشان

قالب وردپرس سفید درخشان با رنگبندی ساده اما زیبای خود می تواند برای وبلاگ های شخصی، عمومی، دانلود فایل و … مورد استفاده قرار گیرد. این قالب در حال حاضر برای سرویس دهنده های بلاگفا، میهن بلاگ و پرشین بلاگ قابل دریافت است.  

اطلاعات بیشتر

قالب وبلاگ پاییز

قالب وبلاگ پاییز، با گرافیک فوق العاده و دو ستون محتوا (ابزارک و ستون مطلب) ، مناسب برای وبلاگ های شخصی و موضوعات عمومی دیگری است که می تواند زیبایی خاصی به مطالب شما ببخشد.   این قالب در حال حاضر برای میهن بلاگ، پرشین بلاگ و بلاگفا قابل استفاده است.

اطلاعات بیشتر

قالب وبلاگ سیمرغ برای 3 وبلاگدهی

قالب وبلاگ سیمرغ با تنوع رنگی خود و همچنین نوع طراحی، می تواند برای انواع موضوعات وبلاگی مانند خبری، آموزشی، دلنوشته ها، شخصی و … مناسب باشد. این قالب هم اکنون برای سه وبلاگدهی بلاگفا، میهن بلاگ و پرشین بلاگ قابل دریافت و استفاده است.

اطلاعات بیشتر