شرایط استفاده از مارکت
کد تخفیف در جریان devme1400 %10 تا آخر بهار ۱۴۰۰

اگر یکی از قوانین را رعایت نکنم چه می شود؟
در صورتی که یکی از نکات و شرایط را رعایت نکنید ، بسته به نوع تخلف ، جریمه خواهید شد. در صورتی که تخلف در حد نام کاربری یا رمزعبور باشد ، تنها به شما تذکر خواهیم داد. اما اگر تخلف شما مربوط به مارکت باشد و کاربران دیگر را تحت تاثیر قرار دهد ، جریمه ی شما تحریم دسترسی به مارکت خواهد بود.
مدت زمان مسدود شدن اکانت چقدر است؟
حداقل زمان مسدود شدن حساب کاربری افراد در صورت تخلف قوانین ، 2 هفته است . اما اگر تخلف سنگین تر باشد ، ممکن است به صورت دائمی مسدود شوید!
چرا اکانت من مسدود شده است؟
مسدود شدن حساب کاربری در نتیجه ی تخلف قوانین است. اما پیش از عمل مسدود شدن حساب کاربری ، از طریق ایمیل به فرد خاطی اطلاعیه ای ارسال خواهیم نمود . در صورتی که اطلاعیه ای دریافت نکردید و مطمئن شدید دسترسی شما محدود شده است ، ممکن است توسط سیستم تشخیص خودکار به عنوان یکک اسپمر شناسایی شده باشید . در چنین صورتی با مدیریت در تماس باشید.
این قوانین را در کجا باید مد نظر داشته باشم؟
شرایط استفاده از مارکت Devme صرفا محدود به مارکت نیست. بلکه شما می بایست این نکات را در بخش های دیگر سایت در نظر داشته باشید. سامانه مشتریان و انجمن گفت و گو نیازمند رعایت نکات زیر هستند.

مقدمه ی قوانین

درود خدمت شما کاربر عزیز ؛

همانطور که مستحضر هستید ، هر وب سایت و شبکه ای ، جهت رسیدن به اهداف خود ، چند قانون برای خود و کاربرانش وضع می کند تا بتواند مسیر فعالیت و تعامل ها را هموارتر سازد و به نوعی یک نظم در میان مارکت و کاربران برقرار کند . مارکت DevMe نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای چند بخش خود قوانین مخصوصی تهیه نموده است که رعایت آنها توسط کاربران الزامی می باشد .

هر گونه خطا در قوانین ، برخورد از طرف مارکت را در پی داشته و در صورتی که حقوقی از کاربران از طرف فردی ضایع گردد (مادی) ، توسط مراجع قضایی با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

 

 

بخش قوانین و شرایط مارکت

در زیر می توانید قوانین و شرایط کلی به صورت دسته بندی شده را مشاهده نمایید…

کاربران گرامی، موقتا بخش های فروشندگان و همکاران فروش در دسترس نمی باشد.

 

قوانین عضویت و پروفایل

تمامی کاربران ، اعم از خریداران ، فروشندگان ، همکاران در فروش و … ، در هنگام عضویت و ویرایش پروفایل ، باید نکات زیر را مد نظر داشته باشند.

یک نام کاربری مناسب انتخاب نمایید که شامل حروف و کلمات رکیک نباشد.رمزعبور محکمی برای پروفایل خود انتخاب کنید که از طریق حدس زدن قابل شناسایی نباشد.یک تصویر پروفایل برای خود انتخاب کنید. تصویر باید مربعی بوده و هیچ گونه کلمه یا تصویر رکیک و مستهجنی در آن موجود نباشد.نام نمایشی خود را به درستی انتخاب کنید.ایمیل واقعی خود را در پروفایل وارد کنید. از این ایمیل برای اطلاع دادن گزارش های مهم در خصوص خودتان استفاده خواهد شد.بیوگرافی خود را با جملات مناسب و پسندیده کامل نمایید. این متن نباید شامل توهین به دیگران باشد!در هنگام ارسال دیدگاه ، از هرگونه توهین به فرد ، قوم یا مذهب خاصی خودداری نمایید.

 

قوانین فروشندگان محصول

نکات زیر را فروشندگان محصول در مارکت می بایست رعایت نمایند و عدم رعایت هر یک از این موارد باعث مسدود شدن حساب کاربری شما خواهد شد.

عنوان مناسبی برای محصولات خود انتخاب کنید.برای محصولات وبمستری خود حتما باید حداقل 3 تصویر (اسکرین شات) تهیه نمایید که این تصاویر می بایست از محصول آماده شده توسط شما گرفته شده باشد نه از نسخه ی انگلیسی و اصلی محصول!در متن (محتوا ، توضیحات) محصول که توسط همگان قابل مشاهده است و به نوعی توضیح کلی محصول شماست ، می بایست تمامی جزئیات ذکر گردد . از جمله تمامی ویژگی ها ، مشکلات ، عدم سازگاری احتمالی با برخی از دستگاه ها و … .در متن و توضیحات محصول نباید از جملات دروغین استفاده کنید! برای مثال ذکر کردن ویژگی هایی که در واقع محصول شما آن را نداشته باشد اما در توضیحات آورده شده باشد یک نوع تخلف جدی محسوب می شود!هر محصول یک دسته بندی مربوط به خود را دارد. محصول خود را در دسته بندی خود یا نزدیک ترین دسته بندی به موضوع محصول خود قرار دهید. در صورتی که فکر می کنید می توان برای محصول شما یک دسته بندی جداگانه در نظر گرفت ، با مدیریت مارکت در تماس باشید.برچسب های محصول باید مرتبط با خوده محصول باشند!اطلاعات جانبی (مانند : نسخه ی محصول ، تاریخ انتشار اولیه ، تاریخ بروزرسانی و …) می بایست واقعی و صحیح باشند.محصولاتی نظیر (پراکسی ها ، گذر از تحریم ، هک و به خطر انداختن حریم خصوصی دیگران و کرک و شکستن سریال برنامه های ایرانی ) در این مارکت جایی ندارند و تایید نخواهند شد.هر فروشنده می تواند تعیین کند که محصولش تا چه زمانی پشتیبانی می شود اما در خصوص محصولاتی مانند اسکریپت و قالب ، حداقل زمان پشتیبانی باید 2 روز باشد.

 

قوانین مربوط به خریداران (نکات)

علاوه بر فروشندگان و اعضا ، خریداران نیز می بایست چند نکته را مد نظر قرار دهند و در رعایت آنها بکوشند تا بتوانیم همواره بهترین ها را در اختیارتان قرار دهیم .

دقت داشته باشید مهم ترین اصل در خرید یک محصول از مارکت ، حفظ در نگاه داشتن آن در نزد خود و عدم انتشار رایگان آن است . هم از نظر عقلی حکم می شود که بابت کالایی که پول پرداخت کرده اید ، احساس مسولیت کنید و نخواهید آن را دیگر افراد به صورت رایگان داشته باشند ، و علاوه بر آن دلگرمی فروشنده ی محصول است که در صورتی که مشاهده کند محصولش به صورت رایگان دست به دست می چرخد ، از ارائه ی دیگر نسخه ها و بروز رسانی ها خودداری می نماید ، چرا که می داند زحماتش بیهوده بوده و فرد دیگری آن را نخواهد خرید!

لذا سعی کنید در صورتی که مایلید همیشه آخرین بروزرسانی ها را داشته باشید و کالایی که خریده اید را به نحو صحیحی مصرف کنید ، در حفظ آن بکوشید .

در هنگام خرید اطلاعات کاملی از خود وارد کنید تا در صورت ارائه ی نسخه ی جدیدتر از آن محصول ، به شما اطلاع دهیم!پروفایل خود را ایمن نگاه دارید و از ارائه ی اطلاعات پروفایل خود به دیگران خودداری نمایید . چرا که ممکن است افراد دیگر خریدهای شما را دریافت نموده و به نام خود به صورت رایگان منتشر نمایند که این وسط تنها ضرر کننده شما خواهید بود که وجه پرداخت نموده اید!!در صورتی که پرداخت ناموفق انجام شود ، و اگر وجه مورد نظر از حساب بانکی شما کسر شود ، باید صبر داشته باشید تا نهایتا 48 تا 72 ساعت (بستگی به بانک دارد) به صورت اتوماتیک به حساب بانکی شما بازگردانده خواهد شد . اما اگر استرداد وجه با موفقیت انجام نپذیرفت و مطمئن شدید که وجه پرداخت شده ، از طریق فرم تماس با ما ، با مدیریت در ارتباط باشید که یا وجه را به صورت دستی به شما بازگردانند یا خرید را به صورت دستی برایتان ایمیل نمایند.پشتیبانی محصولات توسط فرد فروشنده می بایست انجام پذیرد ، لذا دقت داشته باشید در هنگام خرید ، گزینه ی پشتیبانی ، چه زمانی درج شده است . برخی از محصولات همانند “فایل های صوتی” و “فایل های گرافیکی” که صحت آنها تایید شده باشد ، نیازی به پشتیبانی ندارند ، اما محصولاتی نظیر “اسکریپت ها و قالب ها و نرم افزارها و افزونه ها” می بایست دارای حداقل 1 روز پشتیبانی باشند . این گزینه به اختیار فروشنده است ، اما شما باید در خصوص این گزینه هوشیار باشید . دقت داشته باشید که محصولاتی که توسط اعضای گروه DevMe منتشر می شوند ، دارای پشتیبانی با مدت زمان بالایی هستند (مگر اینکه آن محصول به دفعات زیادی تست شده باشد و مشکلی نداشته باشد).

 

نکته بسیار مهم: از ارائه هرگونه خدمات مانند افزودن امکانات جدید، بهینه سازى ها، رفع مشکلات کدنویسى شخصى سازى اضافه و نصب و راه اندازى امکانات جدید تحت افزونه ها به طراحان با فعالیت مشابه مارکت معذوریم! همکارى با هر طراح قالب و افزونه جهت موارد یاد شده در بالا درحال حاضر مقدور نمى باشد.

پشتیبانی یاد شده برای هر محصول تنها در محور مشکلات قالب پس از خرید است و تحت هیچ عنوانی، پشتیبانى و مسولیت خرابى محصول پس از ایجاد تغییرات توسط مشتری، برعهده ما نخواهد بود.

اضافه: با هر فرد از گروه مارکت که پشتیبانی هایی به طراحان با کار مشابه مارکت ارائه کنند برخورد خواهد شد! طبق سیاست های کاری، هر طراح متوسط به بالا می بایست تخصص هایی در این زمینه ها داشته باشد و هرگونه درخواست در چنین مواردی نشان دهنده ضعف اطلاعات فرد خواهد بود!

 

 

قوانین همکاران در فروش (بازاریاب ها)

یکی از راه های کسب درآمد در مارکت DevMe بدون هزینه و محصول ، همکاری در فروش محصولات و دریافت پورسانت برای هر فروش است . از این رو می توانید بدون صرف هیچ هزینه ای و تنها با انتشار لینک های مختص به خودتان ، نسبت به درآمد زایی در خانه اقدام نمایید .

لازم به ذکر است که همکاران در فروش نیز می بایست برخی نکات را در نظر داشته باشند :

هر همکار باید لینک مختص به خود را در وبلاگ یا وبسایت خود منتشر کند .قبل از پیوستن به جمع همکاران در فروش ، می بایست حساب کاربری خود را به “فروشنده محصولات” پیوند دهد . به این صورت که در بخش فروشندگان ، حساب کاربری خود را به صورت کاملا رایگان به عنوان فروشنده فایل تغییر حالت می دهید . سپس پروفایل خود را کامل می کنید. هدف از اینکار دسته بندی همکاران فروش و دریافت اطلاعات مالی جهت تسویه حساب درآمدهاست! در پروفایل فروشندگان فیلد “کارت بانکی و نام بانک” قرار دارد که می بایست در آنجا اطلاعات کامل خود را وارد کنید . اما نیازی نیست فایلی بفروشید ! همانکه پروفایل را کامل نمایید کافیست .پورسانت به صورت درصدی محاسبه می گردد. درحال حاضر درصد پورسانت “10%” است. بدین معنا که هر بازدیدکننده ای که از لینک شما وارد مارکت گردد و یکی از محصولات را خریداری نماید ، 10 درصد از مبلغ همان محصول بعنوان پورسانت شما در نظر گرفته خواهد شد . اگر کاربر ورودی از لینک شما محصولات گرانتری خریداری نماید، طبیعتا درآمد و پورسانت شما بالاتر خواهد بود.حداقل مبلغ درآمد قابل برداشت 20 هزار تومان است.استفاده از وب سایت های افزایش بازدید (به صورت آی فریم) بیهوده است. چرا که پورسانت ها نه بر اساس بازدید ، بلکه بر اساس خریدها محاسبه می گردد .خرید محصولات توسط لینک خود مجاز نمی باشد و سیستم قابلیت ردیابی شما را داراست! بدین صورت که بعنوان همکاران در فروش ثبت نام کنید و با ورود به لینک همکاری خودتان یک محصول را خریداری نمایید و انتظار داشته باشید پورسانت خرید دریافت نمایید!